24 ژوئن 2024
0
0

خودشناسی و راهبری شخصی

همه ما درطول زندگی تلاش فراوانی می‌کنیم تا به شرایط مطلوب‌تری برسیم. این تلاشها معمولا معطوف به رشد شخصی و تحصیلی، موفقیت‌های کاری و مالی، تشکیل خانواده و بهبود روابط، موقعیت اجتماعی خوب، سلامت و بسیاری از مطلوب‌های فردی و اجتماعی دیگر است. برخی از ما در بعضی از این حوزه‌ها تا حدود مطلوبی موفق هستیم و برخی دیگر در برخی یا بیشتر این حوزه‌ها موفقیت چندانی کسب نکرده و احساس رضایت کافی از وضعیت فعلی خود نداریم.

واقعیت آنست که ما تا ندانیم مقصد نهایی و مطلوب ما در زندگی چیست؟ (چشم انداز) و برای رسیدن به آن، چه مسیرهایی باید انتخاب کنیم؟ (ماموریتهای ما) و در این مسیر چه اهدافی را باید بطور مشخص تعریف کرده و به آنها برسیم، احتمال موفقیت و شادی ما چندان زیاد نیست. در کوچینگ مبتنی بر تئوری انتخاب، ما (کوچ) سعی می‌کینم به عنوان یک دوست و همراه به کوچی (مراجع) کمک نماییم تا با شناسایی بیشتر و بهتر نیازها (5 نیاز ژنتیکی)، ارزشها و توانایی‌های خود بتواند تصویر دقیق و واقع بینانه‌ای از چشم انداز، ماموریتها و اهداف خود بدست آورد و سریعتر، مطمئن‌تر و آسان‌تر این مسیر را طی کند.

برای آشنایی بیشتر با این موضوعات می‌توانید در کارگاه‌های راهبری شخصی که متناوبا برگزار می‌گردد شرکت نمایید و همچنین از جلسات خصوصی کوچینگ من استفاده فرمایید. همچنین اطلاعات بیشتری در این خصوص در سایت ، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی من موجود است.

برای دوستان و عزیزانی که در ایران تشریف دارند، استفاده از دوره‌ها و کارگاه‌های موثر، علمی و کاربردی  دوستان ارزشمند و فرهیخته ام در موسسه رای مانا را توصیه میکنم.

برای اطلاع از راههای ارتباطی ما میتوانید به  قسمت ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

امیدوارم همه ما بتوانیم در جهت تحقق رویاهای فردی خود مسولانه و موثر بکوشیم

 

در صورت انتخاب پکیج ۶ جلسه ؛
• ۲۰٪ تخفیف ویژه هزینه جلسات
• ۵۰٪ تخفیف ثبت نام در یکی از کارگاههای آتی
• امکان ارتباط مجازی و پرسش و پاسخ در بین جلسات روتین کوچینگ(۱۵ دقیقه در بین هر دو جلسه)
• پیگیری تمرینها و کمک در پیشبرد اهداف و پاسخ به پرسشهای احتمالی، بصورت تماس های تلفنی یا از طریق فضای مجازی ، تا دو ماه پس از اتمام جلسات ، هر هفته ۱۵ دقیقه