24 ژوئن 2024
0
0

درباره ما

پرهام مهدیان

پـرهام مهـدیان

بــنام خداوند مـهربان و یاریــگر

من، پرهام مهدیان دارای کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه صنعتی مازندران و کارشناسی ارشد منطق فلسفی از دانشگاه تربیت مدرس می‌باشم.

پانزده سال فعالیت مدیریتی در صنعت روشنایی و نورپردازی کشور، مدیرعاملی شرکت لناافراتاب، عضویت در هیات مؤسس و ریاست انجمن روشنایی و نورپردازی تهران حاصل کارنامه مدیریتی اینجانب است.

همزمان با مطالعات فلسفی، مطالعات روانشناسی، خصوصا روانشناسی یونگ نیز مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت. در این مسیر آشنایی با استاد گرانقدرم، جناب آقای دکتر صاحبی و در نتیجه مطالعات دقیق تر نظرات دکتر ویلیام گلسر، بنیانگذار تئوری انتخاب و واقعیت درمانی، فصل جدیدی در زندگی فکری و حرفه ای من گشود.

حضور در دوره های واقعیت درمانی مؤسسه ویلیام گلسر و تحصیل در دوره کوچینک مؤسسه رای مانا (نماینده انحصاری مؤسسه Academy of Choice  آمریکا) حاصل این رویکرد جدید می باشد.

علاقه و شوق فراوان به یادگیری، مطالعه و آموزش مفاهیم عمیق فلسفی و روانشناسی که به درک و شناخت بهتر انسان می انجامد، در کنار کمک به بهبود زندگی خود و دیگران، انگیزه اصلی انتخاب این مسیر در زندگی من بوده و هست.

در این راستا برگزاری سمینارها، کارگاههای تخصصی و جلسات کوچینگ خصوصی در زمینه خودشناسی و یافتن معنای زندگی، بهبود روابط زوجین، فرزندپروری بهتر و کمک به بهبود و کارایی بیشتر روابط کاری ازجمله خدمات حرفه ای من میباشد.

عمده رویکرد من در این حوزه ها مبتنی بر تئوری انتخاب و واقعیت درمانی و همچنین تجربیات و مطالعات فلسفی و مدیریتی من میباشد.

چشم انداز من یعنی آن تصویر عالی از خود برتر من ، اینست که انسانی باشم شاد ، مؤثر و شکوفا که کمک کرده تا دنیا جای بهتری برای زندگی باشد.

ماموریت حرفه ای من اینست که بتوانم به عنوان یک مربی و تحلیلگر علوم انسانی کمک کنم تا خود و دیگران زندگی بهتر و اصیل تری را تجربه کنیم . همچنین به عنوان یک ایرانی تلاش خواهم کرد ، کمک نمایم تا کشور عزیزم ایران در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی شرایط بهتری بیابد.