24 ژوئن 2024
0
0

درباره رای مانا

“رای‌مانا”، نتیجه بیش از دو دهه تجربه ما در زمینه طراحی، محلی کردن و اجرای دوره‌های شایستگی­‌مدار در حوزه راه‌­بری و اجرای برنامه‌های کوچینگ است. ماموریت آن آموزش همگان برای دستیابی به یک زندگی خوب، خوش و مسئولانه

موسسین :

– دکتر علی صاحبی

دارای مدرک دکترای روانشناسی بالینی و کوچ بین المللی است.

ایشان مربی ارشد موسسه بین المللی ویلیام گلسر (موسسه آموزش تئوری انتخاب ، واقعیت درمانی و مدیریت راهبرانه) و بنیانگذار شعبه موسسه ویلیام گلسر در ایران است. دکتر صاحبی بیش از 55 کتاب ترجمه و تالیف نموده که از جمله آنان، تمامی آثار دکتر ویلیام گلسر در حوزه تئوری انتخاب است.

– امیر پهلونژاد

دارای مدرک کارشناسی ارشد مشاوره و کوچ بین المللی است.

ایشان مربی و عضو هیئت علمی موسسه بین المللی ویلیام گلسر است. آقای پهلونژاد چندین کتاب در حوزه کوچینگ و راهبری ترجمه و تالیف کرده است. ایشان علاوه بر ارائه مشاوره به سازمان ها ، کارگاه های متعددی در حوزه راهبری و کوچینگ برای سازمان ها و عموم طراحی و اجرا کرده است.

خدمات آموزشی:

“رای‌مانا” در یک همکاری بین­‌المللی با موسسه Academy of Choice آمریکا برای اولین بار در ایران اقدام به راه‌­اندازی برنامه‌های “گواهینامه کوچینگ” (گواهینامه پایه کوچینگ، گواهینامه کوچینگ سازمانی و گواهینامه حرفه­‌ای کوچینگ) کرده است که به طور کامل به زبان فارسی اجرا می­‌شوند.
همچنین برگزاری دوره های آموزش‌های عمومی شامل دوره‌های کاربردی در حیطه‌های مختلف زندگی؛ دوره‌های تخصصی شامل آموزش مهارت‌های مشاوره و کوچینگ (دوره‌های رسمی و پودمانی‌ها)؛ و دوره‌های سازمانی شامل ارتقا شایستگی راه‌بری و توسعه مدیران است.

نمایندگی رای‌مانا در خارج از ایران:

به منظور گسترش فعالیت‌های “کوچینگ و راه‌بری رای‌مانا” نمایندگی رای‌مانا در کانادا و آمریکای شمالی راه‌اندازی شد. این نمایندگی با مدیریت پرهام مهدیان (کارشناس ارشد فلسفه-منطق دانش آموخته موسسه ویلیام گلسر ،رای مانا و Academy of Choice(USA) ‌ لایف کوچ تورنتو) در کانادا آماده‌ی ارایه‌ی کلیه خدمات کوچینگ (برگزاری دوره گواهینامه بین‌المللی کوچینگ و سایر دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی) است.